15-річна Віолетта Сєрова та 18-річний Іван Хобта посіли шосте місце в парному катанні на чемпіонаті світу серед юніорів, який триває в столиці Естонії. За підсумками двох програм вони набрали 134.46 балів.

У довільній програмі учні Філіпа Залевського також були шостими. Виступаючи під «Halo» Бейонсе, Віолетта та Іван чисто виконали потрійну підкрутку, паралельний подвійний сальхов, викид подвійний сальхов, продемонстрували підтримки четвертого рівня, проте їм не вдалося зробити обертання та обов’язковий каскад. З урахуванням цих втрат сума балів українців склала 84.89.

Чемпіонами світу в парному катанні стали грузинські фігуристи Каріна Сафіна та Лука Берулава, які набрали 188.12 балів. Срібну медаль виборола спортивна пара з Австралії Анастасія Голубєва/Гектор Гіотопулос Мур – 169.91, а бронзову – Брук Макінтош/Бенджамін Мімар з Канади – 156.80.

В спортивних танцях на льоду успішно стартували Марія Пінчук та Микита Погорєлов. Українські фігуристи показали 12-й результат у ритмічному танці і здобули право виступити в наступному «раунді» змагань. Учні харківського тренера Галини Чурілової отримали від суддів за свій прокат 52.39 балів. 

Марія та Микита виконали ритм-танець під блюз та свінг з властивою їм артистичністю, показавши кращі для них у цьому сезоні бали за компоненти (25.06). Водночас виконання елементів не було доскональним, танцюристи припустилися помарок, що позначилося на технічній оцінці (27.33). 

Кращими за підсумками першого виступу стали американські спортсмени Уна Браун/Гейдж Браун – 66.98 балів. На другому та третьому місцях йдуть канадські дуети – відповідно  Наталі Д’Алессандро/Брюс Уодделл – 64.00 та Надія Башинська/Пітер Бімон – 63.45 балів.

З довільною програмою танцюристи виступлять 17 квітня.