Юніорський спортивний дует Софiя Нестерова/Артем Даренський здобув свою першу міжнародну нагороду, посівши третє місце на турнірі Mentor Torun Cup, який завершився  у польському місті Торунь.

Фігуристи, котрі почали виступати разом лише два місяці тому, на нинішніх змаганнях перевершили усі свої рекорди. Загальна сума набраних ними балів склала 117.31, а за виконання довільної, з якою учні Лілії Батутіної виступали сьогодні, вони отримали 76.57 балів. Техніку елементів судді оцінили у 38.51, а компоненти програми – у 39.06 балів. Причому технічна оцінка, отримана українцями, була найвищою серед усіх учасників, включаючи переможців –  іспанців Ісабелу Гамес/Тона Консула. У довільній програмі Нестерова/Даренський показали другий результат.

Окрім того, що фігуристи піднялися на подіум, вони виконали ще одне завдання – набрали суму балів, необхідних для участі у чемпіонаті світу з фігурного катання, що відбудеться у березні у Софії.

Нагадаємо, раніше Артем Даренський виступав з іншою партнершою – Анастасією Смирновою, а Софія Нестерова була одиночницею. За словами тренера фігуристів Лілії Батутіної, пара прогресує з кожним днем . «Соня та Артем швидко набираються досвіду і рухаються вперед», – сказала тренер. Самі «парники» визнають, що з кожним виходом на лід почуваються все впевненішими.

Переможцями турніру з результатом 126.64 стали Гамес/Консул, а друге місце, вигравши у наших фігуристів лише 0.26 бала, посіли американці Надін Ван/Спенсер Хоум – 117.57.

Завершили турнір виступи з довільною програмою танцюристів у категорії «сеньйори». Український дует Юлія Жата/Ян Луковський за прокат свого танцю на музику з кінофільму «Великий Гетсбі» отримав 78.80 ( 41.60 за техніку та 37.20 за компоненти). Це  8-е місце у довільній програмі, а за підсумками двох танців у нашої танцювальної пари 134.21 балів та 9-та позиція.

Перемогли на «домашньому» льоду польські спортсмени – Наталія Калишек та колишній харків’янин Максим Сподирєв – 174.28. 

Як повідомлялося, у міжнародному турнірі Mentor Torun Cup брали участь 23 українських фігуриста, які виступали у різних вікових категоріях. Вони здобули чотири нагороди:  Анастасія Архіпова перемогла у змаганнях юніорок-одиночниць, у цій же віковій групі друге місце посів танцювальний дует Марія Голубцова/Кирило Бєлобров та третє – спортивна пара Софія Нестерова/Артем Даренський. Ще одна медаль на рахунку наймолодших танцюристів – Ліки Бондар/Артема Коваля, які були найкращими у категорії Basic Novice.