Українці Віолетта Сєрова та Іван Хобта посідають шосте місце після короткої програми в парному катанні на сьомому етапі серії Гран прі серед юніорів. 

Відмінний прокат композиції на музику з кінофільму «Хижі птахи: вражаюча історія Харлі Квінн» був оцінений суддями на особистий рекорд і забезпечив спортивній парі, яка вперше бере участь в міжнародних змаганнях такого рівня, непогану позицію перед довільною програмою. Учні Філіпа Залевського набрали 52.77 балів, помітно додавши в техніці порівняно з виступом на етапі в Кошице. Але не всі помилки вдалося  виправити. Після чисто виконаних потрійної підкрутки та викиду подвійний сальхов Віолетта та Іван знову «спіткнулися» на фліпі, де судді зафіксували неправильне ребро. А от за підтримку, яка «не пішла» в короткій програмі на попередніх змаганнях, пара отримала цього разу непогану надбавку. 

Виграли коротку програму російські спортсмени Наталя Хабібулліна/Ілля  Княжук – 64.23. На другому місці також росіяни Анастасія Мухортова/Дмитро Євгеньєв – 63.84, третіми йдуть Каріна Сафіна/Лука Берулава з Грузії – 63.04.

В одиночному катанні юніорок наша Марія Андрійчук в короткій програмі набрала 48.63 балів і посідає 13-е місце. Попри проблеми у стрибковій частині, було помітно, що фігуристка та її тренер Вадим Честаховський добре попрацювали перед стартом – Марія покращила технічну оцінку і загалом виглядала на льоду вільніше і впевненіше, ніж на першому для неї турнірі сезону в Любляні.

Перше місце після короткої програми посіла російська спортсменка Софія Муравйова – 73.28. Менше двох балів програє їй Ізабо Левіто (США) – 71.32. Замикає трійку кращих росіянка Анастасія Зіміна – 69.77.

Сьогодні завершили змагання юніори-одиночники. Наш Кирило Лішенко набрав в сумі за дві програми 161.19 балів і посів 13-е місце. В короткій програмі учень Дмитра Шкідченка був 13-м, а в довільній показав свій кращий результат в цьому сезоні –  102.65 балів, розташувавшись також на 13-й позиції. 

На початку виступу Кирило успішно впорався з каскадом потрійний лутц+ойлер+подвійний сальхов. В наступному каскаді з подвійним акселем він заявив потрійний тулуп, але виконав подвійний. Судді відмінусували його потрійний фліп з подвійним тулупом, а з сольних стрибків фігурист добре виконав потрійні фліп та ріттбергер. 

Переможцем сьомого етапу Гран прі в одиночному катанні юніорів Ілля Малінін(США) – 245.35. Друге та третє місця посіли російські спортсмени відповідно Артем Ковальов – 221.51 та Кирило Сарновський – 216.70.

9 жовтня з довільними програмами виступлять танцюристи, спортивні пари та юніорки.