Шановні прихильники фігурного катання, Українська федерація фігурного катання на ковзанах повідомляє!

У 2013 році Євген Ларін, який на той час був Президентом Української федерації фігурного катання на ковзанах, всупереч листа від Мінмолодьспорту про відсутність коштів на проведення заявленого міжнародного турніру ” Ukrainian Open”, підписав угоду із Палацом Спорту у місті Києв , де зобов’язався як Президент федерації здійснити оплату за цей турнір пізніше тим самим перевершивши свої службові повноваження. Але гроші так і не були перераховані. Керівництво Палацу Спорту подало позов до суду і рішенням суду УФФКК було забов’язано виплатити борг за проведення міжнародного змагання ” Ukrainian Open ” повністю і на рахунки федерації було накладено арешт. За свою каденцію пан Ларін так і не вирішив питання погашення боргу тим самим збільшивши його за рахунок пені, судових витрат та інфляційної складової до 443 426, 58 гр. Враховуючи те, що арешт на рахунок УФФК було накладено Печерською виконавчою службу, за зняття арешту доведеться заплатит за Законом ще 10% з усієї суми. Тож, ЗАГАЛЬНА СУМА боргу складає 487 786, 58.гр.

Після відсторонення Євгена Ларіна від керівництва УФФКК за незадовільну роботу, підробку документів, не надання щорічної звітності , намагання узурпувати владу шляхом внесення змін до Статуту УФФКК та намагання позбавити членів федерації конституційного права бути обраним, новим президентом УФФКК, як ви знаєте, було обрано Михайло Макарова. Рахунок, який відкрило нове керівництво УФФКК і на який було переведено кошти спонсорів, так само було арештовано.

Але, завдяки професійним діям та дипломатичності Михайла Макарова, із Палацом спорту було досягнуто мирової угоди, яка дозволила зняти арешт із рахунку федерації, почати виплати боргу і дозволило федераціі проводити звичайну фінансову діяльність.