Українська фігуристка Анастасія Шаботова стала срібним призером в юніорській категорії міжнародного турніру Volvo Open Cup в Ризі. 13-річна спортсменка, яка лідирувала після короткої програми, набрала загалом 167.81 балів.

До довільної програми Шаботова включила один з найскладніших стрибкових елементів – потрійний аксель, але не впоралася з ним. Після цього фігуристка чисто виконала каскад потрійний лутц+потрійний тулуп, сольні потрійний ріттбергер та подвійний аксель. Водночас потрійний лутц+ойлер+потрійний сальхов, а також сольний потрійний фліп та потрійний фліп у каскаді з подвійним тулупом вийшли з помилками. За довільну програму Анастасія отримала оцінку 105.41, що дозволило вийти вперед Ксенії Синіциній (РФ), яка без особливих помарок відкатала свою композицію, набравши 122.22 балів. Росіянка, котра після короткого прокату була шостою, й стала переможницею турніру із загальним результатом 176.67.

Третє місце у латвійської спортсменки Марії Большевої – 158.83.

Нагадаємо, в серпні цього року в Києві Анастасія Шаботова на тренуванні показала чисте виконання потрійного акселя, що входить до групи елементів ультра-сі. Наразі в світі небагато фігуристок-одиночниць, здатних виконувати цей стрибок.