Відразу восьмеро українських фігуристів беруть участь у міжнародному турнірі Tallinn Trophy, який стартував у столиці Естонії.

Четверо одиночників та дві танцювальні пари виступають у  різних вікових групах. У категорії синьйори на лід вийдуть Ярослав Паніот та Анна Хниченкова відповідно у чоловічому та жіночому одиночному катанні, а також танцюристи Дар’я Попова/Володимир Бєліков.

Для дорослих фігуристів Кубок Таллінна є дев’ятим, передостаннім етапом серії турнірів «Челленджер». Їх виступи розпочнуться у четвер, 23 листопада короткою програмою у спортивних танцях на льоду.

У змаганнях юніорів нашу країну представляють одиночники Михайло Медуниця, Анастасія Архіпова та танцювальний дует Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров. На цьому рівні фігуристи змагаються лише за нагороди даних міжнародних стартів. Наразі уже відомі переможці та призери юніорського Tallinn Trophy у спортивних танцях на льоду.  На жаль, за крок до п’єдесталу зупинилися українці Марія Голубцова та Кіріл Бєлобров,котрі  із сумою 125.10 балів посіли четверте місце. Водночас для самих спортсменів цей результат – найкращий у нинішньому сезоні.  Учні Марії Тумановської-Чайки були шостими після короткого танцю (53.43), а довільну програму завершили на п’ятому місці, набравши 71.56 балів: 31.97 балів судді дали фігуристам за виконання елементів та 39.70 за компоненти.

Переможцями турніру стали Анастасія Скопцова/Кіріл Альошин (РФ) – 156.47. Наступні призові місця посіли також росіяни:  друге у Єлизавети Худайбердієвої/Нікіти Назарова – 145.93, третє – у Юлії Тульцевої/Анатолія Бєловодченка – 129.13.

Юніори-одиночники показали сьогодні коротку програму. Український фігурист Михайло Медуниця набрав 46.74 балів і посідає 13-е місце. Сьогодні ж увечері виступлять з короткою програмою юніорки. Нашій  Анастасії Архіповій  дістався 11-й стартовий номер.