Український танцювальний дует Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров лідирує після виконання ритмічного танцю на міжнародному турнірі з фігурного катання Bosphorus Cup 2019 в Стамбулі (Туреччина).

Учні київського тренера Марії Тумановської-Чайки стали кращими серед 25-ти юніорських дуетів, набравши 64.19 балів. Марія та Кіріл продемонстрували практично бездоганне виконання елементів і отримали вагомі суддівські надбавки, зокрема, на твіззлах та доріжці кроків. Високою була й оцінка за компоненти.

Водночас у довільній програмі наших спортсменів очікує нелегка боротьба – майже впритул до лідерів йдуть російські танцюристи Ангеліна Лазарєва/Максим Прокоф’єв (63.81), у яких друга позиція. На невеликій відстані розташувалися і Єлизавета Шичина/ Гордій Хубулов(61.78) з РФ, які замкнули першу трійку.

Ще дві українські юніорські пари – Анна Чернявська/Олег Муратов та Софія Лизогуб/Данило Єфременко посідають відповідно сьоме (54.08) та шістнадцяте (45.49) місця.

В категорії сеньйори наші танцюристи Олександра Назарова та Максим Нікітін після ритм-танцю також увійшли до лідируючої групи, але зайняли в ній другу позицію. Вони отримали за свій прокат 76.64  балів, поступившись польським спортсменам Наталі Калішек/Максиму Сподирєву (78.18). Третіми стали французи Джулія Вагре та П’єр Сукьє (72.98).

Переможці та призери в спортивних танцях на льоду в обох вікових категоріях визначаться 30 листопада.

В  чоловічому одиночному катанні українець Андрій Кокура після короткої програми йде восьмим (55.86), а ще один наш фігурист – Сергій Соколов посідає передостаннє, десяте місце (46.37). Обидва спортсмени мали проблеми зі стрибковим контентом, зокрема, і Андрій, і Сергій зазнали невдачі під час спроби виконати потрійний аксель. Кокурі цього разу не підкорилася й решта стрибків, а Соколов продемонстрував непоганий каскад потрійний фліп+потрійний тулуп.

Після короткого прокату лідером став колишній російський фігурист, який нині виступає за Білорусь Костянтин Мілюков – 71.04. Він заявив у своїй програмі сальхов у чотири оберти, але впав під час його виконання.

В  «дорослій» віковій категорії серед жінок на лід вийшли з короткими програмами дві українські спортсменки. Анна Іванченко, не впоравшись з потрійним фліпом та каскадом, посідає десяте місце (40.04), а Міріам Абдулкарімова, котрій не вдалося виконати жодного стрибка, перебуває на тринадцятому місці (31.81). Виграла коротку програму Аліна Урушадзе (56.68). Грузинська фігуристка впала з потрійного лутца, але це була єдина помилка в її виступі.

Переможці та призери в чоловічому та жіночому одиночному катанні стануть відомі завтра, в останній змагальний день турніру.