Українські танцюристи Дар’я Попова/Володимир Бєліков стали бронзовими призерами традиційного міжнародного турніру Nebelhorn Trophy, який завершився сьогодні в німецькому Оберстдорфі. За підсумками двох виступів вони отримали 148.60 балів.
Після виконання ритмічного танцю учні Галини Чурілової посідали друге місце, а в довільній програмі показали третій результат, набравши 87.05 балів (46.39 за техніку та 40.66 за компоненти). Дар’я Попова/Володимир Бєліков отримали четверті рівні за чудово виконані твізли та оригінальну підтримку, але їм все ж не вдалося уникнути помарок. Саме за рахунок технічної оцінки наших спортсменів обійшов дует з Великої Британії Саша Фіар/Джордж Уодделл, який компонентами поступився українцям.
Переможцями турніру стали танцюристи з Чехії Наталі Ташлерова та Філіп Ташлер, які були першими також у ритмічному танці. Загальний результат чеського дуету – 163.62.
Друге призове місце у Саші Фіар/Джорджа Уодделла – 151.43.
Нагадаємо, турнір Nebelhorn Trophy став першим міжнародним стартом у сезоні 2020/2021. Змагання відбувалися без глядачів.