Відомий український фахівець з фігурного катання Сергій Баранов претендує на посаду члена технічного комітету Міжнародної спілки ковзанярів (ISU) зі спортивних танців на льоду. Його офіційно зареєстровано як кандидата, список яких опубліковано на сайті організації.

38-річний Сергій Баранов є технічним спеціалістом ISU, він працював на багатьох змаганнях найвищого рівня, зокрема, судив чемпіонат світу серед юніорів, турніри  юніорської та «дорослої» серії Гран прі, зимові юнацькі Олімпійські ігри. 

Наразі харків’янин є одним з шести претендентів на членство у техкомі з танців, з яких оберуть трьох. Це також представники Великої Британії, США, Угорщини, Франції та Німеччини. 

Голосування відбудеться на Конгресі ISU 6-10 червня 2022 року в Пхукеті (Таїланд), де  буде обрано президента організації, а також оновлено склад Ради та всіх технічних комітетів. Усі виборні посади будуть дійсними упродовж чотирьох років.

Нагадаємо, раніше Україна уже мала представництво у підрозділах  ISU. Упродовж 12 років до техкому зі спортивних танців на льоду входила Людмила Михайловська, чотири роки такі ж обов’язки виконував Владислав Пєтухов  в одиночному та парному катанні.