Український танцювальний дует Олександра Назарова та Максим Нікітін увійшов до десятки найкращих в Європі, посівши 10-е місце на чемпіонаті континенту, який завершився сьогодні в австрійському місті Грац.

У ритмічному танці наші фігуристи показали 11-й результат, а в довільному перевершили себе, встановивши власний рекорд – 108.40 балів. Яскравий танець українців під композицію Рене Обрі, в якому вони виступають в образах французьких мімів, був насичений складними елементами, причому, деякі з них придумали самі спортсмени. Судді високо оцінили  якісне виконання танцюристами надзвичайно складних підтримок, четвертий рівень отримали  твіззли, обертання. Довільну програму Назарова/Нікітін завершили на 9-й позиції.

Загальна сума балів за підсумками двох програм також стала для дуету рекордною – 179.94.

«Ми закінчили чемпіонат, не припустившись жодної великої помилки і надзвичайно раді цьому. Задоволені своїм катанням, своїми програмами, тренери також нас похвалили. Ми вдячні всій нашій команді, з якою працюємо, це була чудова робота. Щодо нашого стилю катання, то він нам подобається, оскільки дозволяє добре відчути програму, образи», – заявив після прокату  Максим Нікітін. Його партнерка зазначила, що в програмах «завжди є невеликі помарки». «Ми намагаємося багато працювати над цим і шліфувати програми. Ми дослухаємося до тренерів, хореографів, вся наша команда – це люди, які вкладають всю душу у свою роботу», – сказала Олександра Назарова.

Нагадаємо, 23-річна Олександра Назарова та 25-річний Максим Нікітін тренуються в Харкові у відомого українського тренера Галини Чурілової. Нинішній чемпіонат Європи – четвертий у їхній спортивній кар’єрі. На ЧЄ- 2017 в чеській Остраві  вони вперше увійшли до топ-10, посівши загальне дев’яте місце. В цьому сезоні наш дует взяв участь у низці міжнародних турнірів і в усіх  здобув нагороди.

Чемпіонами Європи у спортивних танцях на льоду  вперше стали росіяни Вікторія Синіцина/Микита Кацалапов, які набрали 220.42 балів. Лише 0.14 бала програли російському дуету п’ятиразові переможці  чемпіонатів континенту Габріелла Пападакіс/Гійом Сізерон з Франції – 220.28. Бронзові  медалі виборов ще один російський дует – Олександра Степанова/Іван Букін – 211.29.