Українські фігуристи Марія Голубцова та Кіріл Бєлобров стали бронзовими призерами міжнародного турніру зі спортивних танців на льоду пам’яті Павела Романа, який завершився сьогодні в чеському місті Оломоуць.

Учні Марії Тумановської-Чайки були третіми в ритмічному танці – 65.19 та у довільному – 96.26. Підсумкова сума балів наших танцюристів склала 161.45.

Виграли змагання чеські спортсмени Наталі Ташлерова/Філіп Ташлер – 180.86. На другому місці росіяни Катерина Миронова/Євген Устенко – 165.13.

Ще три нагороди турніру везуть додому українські новіси. В категорії Intermediate Novice українці зійшли на першу та другу сходинки п’єдесталу. Переможцями стали Анастасія Литвин та Давид Дядченко – 65.23, а «срібло» здобули Поліна Коробова та Михайло Романенко – 58.27. Друге призове місце посіли також Марія Тесля та Дмитро Тесля, які виступали в категорії Basic Novice – 42.40.

Турнір присвячений пам’яті чехословацького фігуриста Павела Романа, який виступав в дуеті зі своєю сестрою Євою Романовою. Танцюристи були чотириразовими чемпіонами світу та дворазовими чемпіонами Європи. Меморіал Павела Романа проводиться щорічно.