Українська танцювальна пара Олександра Назарова/Максим Нікітін візьме участь у турнірі NHK Trophy в Японії дорослої серії Гран-прі сезону 2017/2018 з фігурного катання.

«Наші спортсмени отримали можливість виступити в одному з турнірів згідно з рішенням комісії ISU з розподілу учасників Гран-Прі,яка провела своє засідання у Тель-Авіві. Під час розподілу береться до уваги рейтинг фігуристів. Крім того, своєрідний карт-бланш на запрошення того чи іншого спортсмена мають країни-організатори етапів. З урахуванням цих факторів хтось з фігуристів отримав один етап,хтось два…», – розповіла нашому сайту Генеральний секретар Української федерації фігурного катання на ковзанах(УФФК) Анастасія Макарова.

Вона також додала,що у подальшому не виключено певне коригування,адже буває,що з різних причин той чи інший учасник – одиночник чи пара відмовляється від виступів. У такому випадку комусь з фігуристів можуть додати ще один турнір. Остаточно це стане відомо наприкінці серпня-початку вересня цього року.

Турнір NHK Trophy відбудеться 10-12 листопада 2017 року в японському місті Осака.

Нагадаємо, що в олімпійському сезоні етапи дорослої серії Гран-прі приймають Москва (РФ),Ріджайна (Канада),Пекін (Китай),Осака (Японія),Гренобль (Франція),Лейк-Плесід (США).

Фінал відбудеться 7-10 грудня у японському місті Нагойя.

У кожному турнірі серії Гран-прі беруть участь по 12 представників чоловічого та жіночого одиночного катання, 10 танцювальних дуетів та 8 спортивних пар. Список учасників усіх етапів розміщено на офіційному сайті Міжнародної спілки ковзанярів (ISU).-