Український танцювальний дует Олександра Назарова/Максим Нікітін став срібним призером міжнародного турніру пам’яті Деніса Тена, що завершився сьогодні в столиці Казахстану.
Учні Галини Чурілової були третіми у ритмічному танці, а в довільному показали другий результат ( 113.18)  і залишилися на цій позиції в загальному заліку – 188.64.

Свою довільну композицію (тема з мюзиклу «Мулен руж») Олександра та Максим  виконали яскраво, технічно, з властивим цьому дуету артистизмом. Вони отримали високі рівні на більшості елементів і набрали за техніку 63.44 балів. «Художня» оцінка склала 49.74 балів. 

Переможцями турніру стали російські танцюристи Анастасія Скопцова/Кирило Альошин – 195.06. На третьому місці також дует з Росії Єлизавета Худайбердієва/Єгор Базін – 186.80.

В чоловічому одиночному катанні 19-річний українець Іван Шмуратко після четвертого місця в короткій програмі опустився на два рядки нижче у довільній і фінішував на п’ятій позиції з підсумковою сумою балів 208.66.

В довільній програмі Івану не вдалося чисто виконати всі елементи, як він це зробив на попередньому турнірі в Будапешті. Фігурист помилився уже на першому каскаді потрійний аксель+потрійний тулуп, не докрутивши обидва стрибки. Решта стрибків, окрім сольних потрійного акселя та потрійного ріттбергера, вийшла у нашого спортсмена зі знаком «мінус». Водночас він показав чудові обертання четвертого рівня. Учень Марини Амірханової отримав за свій прокат 131.72 балів. 

Варто додати, що це лише другий виступ Івана Шмуратка з новою довільною програмою («Білі хмари» Людовіко Ейнауді) у постановці Олексія Олійника. 

Всі призові місця в чоловічому одиночному катанні дісталися представникам Росії – Петру Гуменніку (263.14), Марку Кондратюку (250.08) та Андрію Мозальову (234.05).

Нагадаємо, напередодні бронзову нагороду турніру здобула українська фігуристка Анастасія Шаботова.

Меморіал Деніса Тена був етапом серії Challenger.