Українські фігуристи  виступлять на шести етапах юніорської серії Гран прі сезону 2019/2020, яка стартує 21 серпня. Наші спортсмени не братимуть участі лише у турнірі в Челябінську(РФ).

На першому етапі 21-24 серпня в Куршевелі(Франція) стартуватимуть одиночники Михайло Лейба та Ксенія  Клименко, а також танцювальний дует  Софія Лизогуб/Данило Єфременко.

На другому етапі в Лейк-Плесіді (США)  28-31 серпня за попередньою інформацією виступить одиночник Михайло Рудковський.

У змаганнях третього етапу, які відбудуться в Ризі (Латвія) 4-7 вересня, візьмуть участь одиночники Іван Шмуратко, Анастасія Архіпова та танцювальний дует Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров.

Четвертий етап пройде у Челябінську 11-14 вересня.

На змагання п’ятого етапу у польський Гданьськ 18-21 вересня вирушать одиночники  Андрій Кокура, Єва Шульга,танцювальна пара Анна Чернявська/Олег Муратов та дві спортивні пари – Софія Нестерова/Артем Даренський та Катерина Дзицюк/Іван Павлов.

Численна українська команда виступить і на шостому етапі в Загребі (Хорватія) 25-28 вересня. Це одиночники Іван Шмуратко, Анастасія Архіпова, спортивні пари Софія Нестерова/Артем Даренський та Катерина Дзицюк/Іван Павлов, а також танцювальний дует Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров.

Останній етап відбудеться в італійському місті Енья 2-5 жовтня. Україну на цих змаганнях представлятимуть  одиночники Андрій Кокура, Марина Жданович та танцювальний дует Анастасія Саммел/Микита Погорєлов.

Нагадаємо, фінал Гран прі відбудеться 5-8 грудня в Турині (Італія).