Четверо українських фігуристів виступлять на першому етапі юніорської серії Гран прі сезону 2021/2022, який відбудеться 18-21 серпня в Куршевелі (Франція). На лід готуються вийти двоє одиночників – Анастасія Фомченкова з Харкова та Вадим Новіков з Одеси, а також одеський танцювальний дует Ліка Бондар/Артем Коваль.

Практично відразу після завершення першого турніру ЮГП в Куршевелі стартує другий етап серії. У змаганнях, що пройдуть 25-28 серпня, візьмуть участь троє українців – одиночник Федір Куліш з Києва та танцюристи Ліка Бондар/Артем Коваль.

Як повідомлялося, другий етап юніорського Гран прі планувалося провести в канадському Едмонтоні, але місцева влада скасувала змагання через ситуацію з  коронавірусом. Готовність прийняти ще один турнір в Куршевелі висловила французька Федерація льодових видів спорту. При цьому було прийнято рішення не проводити заплановані на другому етапі змагання спортивних пар через відсутність достатньої кількості льоду для тренувань в Куршевелі. Старти представників парного катання перенесено на шостий етап ЮГП, який відбудеться в польському Гданьську 29 вересня-2 жовтня.