Українська фігуристка Анастасія Гожва стала переможницею традиційного міжнародного турніру Jegvirag Cup, який завершився в угорському місті Мішкольц.

17-річна фігуристка виступала в категорії «сеньйори» і набрала у підсумку 136.15 балів. Анастасія показала третій результат  у короткій програмі та другий – у довільній, але невдалі виступи у довільній лідерів – сербки Антоніни Дубініної та Морган Флуд з Азербайджану перетасували позиції учасниць. Українка виступила стабільно, добре впоравшись з обома програмами.

В турнірі взяли участь ще троє українських одиночників, які виступали в юніорській категорії. Михайло Рудковський випередив ще одного учасника змагань юнаків і, набравши 128.84 балів, став переможцем. Серед дівчат друге місце посіла Марина Жданович – 113.93 та шосте – Анна Ракович – 106.89.

У цій же віковій групі стали кращими серед трьох танцювальних дуетів  стали наші спортсмени – Софія Лизогуб/Данило Єфременко- 121.42.

ЛИЗОГУБ ЄФРЕМЕНКО

Нагадаємо, в 2017 році переможцями Jegvirag Cup в спортивних танцях на льоду серед юніорів були українці Дар’я Попова/Володимир Бєліков.