18 українських фігуристів змагатимуться за призи традиційного міжнародного турніру Volvo Open Cup, який стартує 5 листопада в Ризі під егідою Міжнародної спілки ковзанярів (ISU).

На лід ювілейних, 40-х за ліком, змагань вийдуть представники трьох вікових груп, серед яких розігруються нагороди в одиночному катанні, парному катанні та спортивних танцях на льоду.

В категорії сеньйори Україну представлятимуть одиночник Андрій Кокура, спортивна пара Софія Нестерова/Артем Даренський  та танцювальний дует Дар’я Попова/Володимир Бєліков.

НЕСТЕРОВА 010ef

За програмою юніорів виступатимуть в одиночному катанні юнаків – Кирило Лішенко та Кирило Марсак, в одиночному катанні дівчат –Єлизавета Бабенко, Анастасія Данилюк, Марія Мілінчук, Анастасія Пєтухова, Олександра Подушко та Анастасія Шаботова. В змаганнях юніорських танцювальних дуетів візьмуть участь Анастасія Саммел та Микита Погорєлов.

В категорії Advanced Novice в числі учасників турніру – одиночниця Марина Фелді та спортивна пара Вікторія Бичкова/Іван Хобта.

Нагадаємо, що торік українські фігуристи здобули три нагороди Volvo Open Cup. Бронзовими призерами серед сеньйорів стали в чоловічому одиночному катанні Іван Шмуратко, в спортивних танцях на льоду Дар’я Попова/Володимир Бєліков. Серед юніорів на третю сходинку п’єдесталу зійшла наша спортивна пара Софія Голіченко/Іван Павлов.