Велика група українських фігуристів планує взяти участь в міжнародному турнірі NRW Autumn Trophy, який має відбутися в Дортмунді (Німеччина) 26-29 листопада.

На змагання заявлені:

 в категорії сеньйори танцювальні дуети Олександра Назарова/Максим Нікітін, Дар’я Попова/Володимир Бєліков та Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров, одиночники Іван Шмуратко та Андрій Кокура, спортивна пара Софія Голіченко/Артем Даренський;

в категорії юніори танцювальні дуети Марія Пінчук/Микита Погорєлов, Анастасія Саммель/Олексій Щуров та Єлизавета Крапівна/Данило Єфременко, спортивна пара Вікторія Сєрова/Іван Хобта.

Нагадаємо, танцюристи Дар’я Попова та Володимир Бєліков торік здобули срібну нагороду турніру NRW Autumn Trophy в змаганнях дорослих дуетів, а у 2018 році були переможцями у змаганнях юніорів.

В категорії Advanced novice у 2018 році на п’єдестал зійшли дві українські танцювальні пари – Анастасія Саммель/Микита Погорєлов (перше місце) та Марія Пінчук/Олег Муратов (друге місце). У 2019 році срібну нагороду здобув дует Поліна Вашкевич/ Давид Нгуєн. Всі зазначені танцюристи – переможці та призери турніру в Дортмунді 2019 та 2018 років є учнями харківського тренера Галини Чурілової.