Українські фігуристи йдуть на дев’ятому місці в командному турнірі зимових Олімпійських ігор в Пекіні. За підсумками виступів у двох видах програми вони набрали 4 очки. В перший день командних змагань наші спортсмени стартували в парному катанні та танцях на льоду. В турнірі чоловіків, які сьогодні також розпочали боротьбу, представник України Іван Шмуратко не зміг вийти на лід через виявлений напередодні коронавірус.

Танцюристи Олександра Назарова та Максим Нікітін за ритмічний танець отримали 64.08 балів і з двома очками посіли дев’яте місце. «Ми показали непоганий прокат і раді, що він сподобався глядачам. Саме для них ми й  виступаємо, не тільки заради оцінок. Для багатьох учасників було перемогою вже приїхати на Олімпійські ігри – я маю на увазі пандемію. Тому ми раді знову вийти на олімпійський лід», – сказав журналістам після виступу Максим Нікітін.

Спортивна пара Софія Голіченко та Артем Даренський в короткій програмі також набрала дев’яту суму балів – 53.65 (2 очки). Українці досить впевнено дебютували на Іграх, чисто виконали потрійну підкрутку, потрійний сальхов, викид потрійний ріттбергер, але помилилися на доріжці кроків. Також були помарки під час виконання  тодеса та комбінованого обертання.

6 лютого в командну боротьбу включаться жінки. В цій дисципліні Україну представляє Анастасія Шаботова.

Наразі після трьох видів програми з 8-ми найбільшу кількість очок – 28 набрала команда США. На другом місці йдуть фігуристи РОК – 26, на третьому китайські спортсмени – 21.