Українська спортивна пара Софія Голіченко та Артем Даренський кваліфікувалася до довільної програми на чемпіонаті світу з фігурного катання, який стартував сьогодні у французькому місті Монпельє.

Коротку програму учні Лілії Батутіної змінили і вийшли на лід з композицією гурту The Hardkiss “Жива”. Софія та Артем отримали за свій прокат 44.95 балів і посідають 13-е місце. Після виступу глядачі довго не відпускали наших фігуристів, аплодуючи та підтримуючи їх.  

Лідирує американська спортивна пара Алекса Кнірім/Брендон Фрейзер – 76.88.

Українські спортсмени в ці дні також беруть участь у зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який відбувається у Вуокатті (Фінляндія). В програмі турніру фігуристів лише одиночне катання. Сьогодні з короткими програмами виступили Кирило Марсак та Таїсія Спесивцева.

Кирилові Марсаку, для якого виступ на ЄЮОФ є лише третім міжнародним стартом у його спортивній кар’єрі, підкорилися не всі елементи, зокрема, він не виконав обов’язковий каскад. Водночас учень Дмитра Шкідченка все ж зумів увійти до десятки кращих, замкнувши її з результатом 50.89 балів. Лідирує Арлет Леванді з Естонії – 70.55.

Таїсія Спесивцева завершила коротку програму на 15-му місці. Учениця Марини Амірханової не впоралася з подвійним акселем, але решту елементів виконала чисто і «заробила» 43.68. Очолює першу трійку Олівія Ліско з Фінляндії.