Семеро українських фігуристів стартують у двох міжнародних турнірах,які офіційно відкриваються 11 та 12 жовтня.

В італійському місті Егна(провінція Больцано) в останньому,сьомому етапі юніорської серії Гран прі сезону 2017/2018 візьмуть участь одиночники Іван Павлов та Софія Нестерова, а також танцювальна пара Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров.

Змагальна програма турніру розпочнеться у четвер,12 жовтня виступами танцювальних дуетів з коротким танцем. Українським фігуристам дістався п’ятий стартовий номер. Увечері цього ж дня коротку програму покажуть юніори. Наш Іван Павлов вийде на лід 14-им. У жіночому одиночному катанні боротьба розпочнеться 13 жовтня. Згідно із жеребкуванням,Софія Нестерова стартує другою серед 32-х учасниць.

Турнір в Егні завершить майже тримісячний змагальний марафон,покликаний визначити по шість учасників фіналу юніорського Гран прі у кожній дисципліні. Головні призи будуть розіграні у грудні цього року в японському місті Нагоя.

Ще троє українських фігуристів виступають у ці ж дні у розіграші Кубка Ніцци у Франції. Змагання розпочали сьогодні юніори,але у цій віковій категорії наша країна не презентована. Зате у розряді синьйорів на лід вийдуть у спортивних танцях на льоду Олександра Назарова/Максим Нікітін, у жіночому одиночному катанні – Анна Хниченкова.Танцюристи представлятимуть свої програми 13-14 жовтня, одиночниці – 14-15 жовтня.