Українська танцювальна пара Ольга Гіглава/Єгор Єгоров посідає шосте місце після виконання короткої програми на другому етапі юніорської серії Гран прі, що триває в австрійському місті Зальцбург.

Учні київського тренера Наталії Воробйовоїпоказали досить чистий прокат короткого танцю (ча-ча-ча, румба,мамбо) й отримали від суддів 46,92 бали. Оцінка за техніку склала 25,74, за компоненти – 21,18. Лідирує у турнірі танцюристів американський дует Крістіна Каррейра/Ентоні Пономаренко – 57,82.

У спортивних танцях на льоду у змаганнях беруть участь 16 дуетів. Сьогодні увечері вони вийдуть на лід з довільною програмою.

У чоловічому одиночному катанні Іван Шмуратко (тренер Марина Амірханова),котрий презентує Україну,після короткої програми розташувався на 15-й позиції з 53,38 балами. Спортсмен виступав з новою програмою (Domani performed by Andrea Boccelli),яку йому поставив відомий український фігурист Дмитро Дмитренко. На жаль,він припустився помилок у стрибковій частині,зокрема,отримавши «дідакшн» за падіння. На першій позиції розташувався американець Камдем Пулкінен – 66,34.

З довільною програмою фігуристи виступлять 2 вересня.