Юна харківська фігуристка Софія Гордієнко перемогла на який завершився в польському місті Торунь.

У змаганнях Interclub (Gold Girls) вона була кращою серед 23-х учасниць, які демонстрували довільні програми. Українка чудово презентувала свою композицію, хоча й не була бездоганною у її стрибковій частині. Зокрема, їй не підкорився подвійний аксель, як соло, так і в каскаді. Водночас фігуристка заробила плюси на виконанні подвійних ріттбергера та лутца, а також каскаду 2F+2Lo. Судді оцінили її виступ у 43.54 бали.

У категорії Gold Boys київський спортсмен Георгій Дронов був другим серед трьох учасників – 29.45, поступившись переможцю Матвію Клімуку з Білорусі майже шістьма балами.

Українці не залишилися без нагород у змаганнях танцювальних дуетів в категорії Intermediate Novice, де друге призове місце посіла харківська пара Поліна Вашкевич/Давид Нгуєн – 71.05

НГУЄН

Таким чином, українські фігуристи везуть додому загалом чотири призи цього популярного міжнародного турніру. Нагадаємо, що в юніорській категорії на найвищу сходинку п’єдесталу в чоловічому одиночному катанні піднявся столичний спортсмен Андрій Кокура. На жаль, старші «колеги» наших переможців та призерів виступили цього разу не так успішно. Танцювальна пара Юлія Жата/Ян Луковський була восьмою серед сеньйорів(143.05), а Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров посіли четверте місце в категорії юніори (144.84).