Через три дні в японському місті Осака розпочнеться четвертий етап «дорослої» серії Гран прі з фігурного катання – єдиний, у якому беруть участь українські спортсмени. На лід турніру «NHK Trophy 2017» вийде наша танцювальна пара Олександра Назарова/Максим Нікітін.

Учні американського тренера Ігоря Шпільбанда виступають у нинішньому сезоні з цікавими, креативними програмами, які вони уже продемонстрували на двох турнірах серії «Челленджер» – «Lombardia Trophy» в Бергамо, де піднялися на третю сходинку п’єдесталу та «Ice Star» у Мінську, де посіли четверте місце. Українці взяли участь також у міжнародних змаганнях у Ніцці, завершивши їх на п’ятій позиції.

Нагороди турніру «NHK Trophy 2017» виборюватимуть загалом десять танцювальних дуетів, фаворитами серед яких є чемпіони світу Тесса Віртью та Скотт Мойр. Це другий етап Гран прі для канадців (за правилами кожний фігурист/пара може виступити лише на двох етапах). На своїх перших змаганнях цієї серії  – Skate Canada вони здобули перемогу.

Осака офіційно відкриє змагання 10 листопада, а турнір танцювальних дуетів стартує 11 листопада. У цей день шанувальникам спортивних танців на льоду в Україні доведеться прокинутися удосвіта: трансляція короткої програми розпочнеться о 5.45 за київським часом. Довільну програму танцюристи покажуть наступного дня – початок о 4.45 за київським часом.

Учасники турніру:Тесса Віртью/Скотт Мойр (Канада)
Лоуренс Фурньє Бодрі/Ніколай Соренсен (Данія)
Марі-Жад Лорйо/Ромен Ле Гак (Франція)
Ізабелла Тобіас/Ілля Ткаченко (Ізраїль)
Анна Каппелліні/Лука Ланотте (Італія)
Місато Коматсубара/Тімоті Колето (Японія)
Кана Мурамото/Кріс Рід (Японія)
Вікторія Сініцина/Нікіта Кацалапов (Росія)
Олександра Назарова/Максим Нікітін (Україна)
Медісон Хаббелл/Захарі Донохью (США)