Українське фігурне катання має великий потенціал та хороші перспективи. Це засвідчили результати виступів наших юних спортсменів на міжнародному турнірі Halloween Cup 2018, який щорічно проводиться  в Будапешті в одиночному катанні та спортивних танцях на льоду. Українці везуть додому сім нагород цих престижних змагань!

На найвищу сходинку п’єдесталу у своїх вікових категоріях піднялися  дві танцювальні пари – Даніела Андріуца/Ярослав Пул (Basic Novice) – 42.35 та Віолетта Пахомова/Олексій Щуров (Intermediate Novice) – 60.02. Ще один танцювальний дует – Анастасія Саммел/Микита Погорєлов  посів третє місце в категорії Advanced Novice – 114.28. У цій же віковій групі українська одиночниця Ксенія Клименко виборола срібну нагороду – 100.59.

Крім того, наші юні фігуристи відзначилися у змаганнях, які проводилися у межах Halloween Cup, але поза програмою ISU. Так, Софія Шашунькіна перемогла у категорії  Basic Novice  Girls – 44.77, а Аміна Резниченко посіла друге призове місце в категорії Chicks Girls – 24.12. Переможну для українців крапку у цих змаганнях поставив Дмитро Сільченко, який в завершальний день здобув найвищу нагороду в категорії Basic Novice Boys- 33.67. Нагадаємо, що фігуристи зазначених вікових груп виходили на лід лише з довільними програмами.