П’ять українських танцювальних дуетів взяли участь в передсезонному міжнародному турнірі NRW Summer Trophy, який завершився в Дортмунді (Німеччина). Учні харківського тренера Галини Чурілової вперше представили на змагальному льоду свої нові програми, перевіривши їх готовність до основних стартів сезону.

Харків’яни змагалися у трьох вікових категоріях – Senior, Junior та Advanced Novice. Серед  «дорослих» дуетів друге місце посіли Дар’я Попова та Володимир Бєліков, які із загальним результатом 150.34 поступилися росіянам Ксенії Конкіній та Павлу Дрозду (166.79). Українці йшли другими після ритмічного танцю – 60.15, також другу суму балів вони набрали за виконання довільного – 90.19. Торік Попова/Бєліков виступали на означених змаганнях в юніорській категорії і здобули перемогу.

1 3 fc19b

Цьогоріч у числі 12-ти юніорських дуетів на лід вийшли три українських. Найкращий результат серед них – 119.71 балів та четверте місце у нещодавно створеної танцювальної пари Анна Чернявська/Олег Муратов, для якої турнір в Дормунді був першим спільним міжнародним стартом. Шосте місце посіли Софія Лизогуб та Данило Єфременко – 109.52,десяте – Анастасія Саммел/Микита Погорєлов – 100.25. Переможцями стали грузинські спортсмени Марія Казакова/Георгій Ревія – 153.08.

У категорії Advanced Novice було заявлено лише два дуети – Софія Лукінська/Даніл Пак з Казахстану та наш – Поліна Вашкевич/Давид Нгуєн. У такому порядку вони й розташувалися в підсумковому протоколі. Переможці набрали 107.55 балів, а українці – 77.18.

Нагадаємо, 21 серпня на столичній Льодовій арені відбудуться передсезонні контрольні прокати програм українських фігуристів.