Українська спортивна пара Софія Нестерова/Артем Даренський успішно стартувала в юніорській серії Гран прі, показавши п’ятий результат у короткій програмі на другому етапі, що проходить  в австрійському Лінці.

Учні Лілії Батутіної продемонстрували кращий прокат своєї програми «Очі чорні» і набрали 47.12 балів. Це вагоме досягнення 15-річної Софії та 17-річного Артема, враховуючи  невеликий досвід спільних виступів. Досі найвища сума балів,  яку спортсмени отримували за виконання короткої  програми, становила 43.91 – вони показали цей результат на чемпіонаті світу серед юніорів на початку цього року. У тому, що фігуристи нині перевищили свій рекорд, ключову роль зіграли компоненти. Артистичну складову судді оцінили у 22.77 балів ( на ЮЧМ ця оцінка становила 19.32), а за техніку поставили  нашій парі 24.35 балів( на ЮЧМ 24.59). У своїй програмі українці, зокрема, якісно виконали потрійний викид, подвійний фліп  зі складного заходу, підтримку третього рівня, але не уникли помилок на обертаннях.

Трійку лідерів у парному катанні очолює російський спортивний дует Поліна Костюкович/Дмитро Ялін – 60.83. Слідом за ними йдуть американці Лейкен Локлі/Кінан Прочнов – 54.61. На третьому місці ще одна пара з РФ – Анастасія Полуянова/Дмитро Сопот – 54.07.

З довільною програмою спортивні пари виступлять 1 вересня. У Нестерової/Даренського восьмий стартовий номер.

Сьогодні  пізно увечері завершать свої змагання юнаки. Нагадаємо, наш  Михайло Рудковський після короткої програми посідає 18-е місце. А лідирує канадець Конрад Орзел.