30 вересня в польському Гданьську стартує шостий етап серії Гран прі серед юніорів. У змаганнях візьмуть участь четверо українських фігуристів – одиночники Таїсія Спесивцева та Андрій Кокура, а також танцювальний дует Марія Пінчук/Микита Погорєлов.

15-річна Таїсія Спесивцева в сезоні 2020/2021 – срібна призерка чемпіонату України в жіночому одиночному катанні, бронзова призерка чемпіонату України серед юніорів, переможниця розіграшу Кубка України. Коротка програма – під пісню «Під небом Парижа» у виконанні Едіт Піаф, у довільній використано музичні теми з мюзиклу «Алладін». Тренер Марина Амірханова.

18-річний Андрій Кокура був четвертим на чемпіонаті України та третім на чемпіонаті України серед юніорів. Коротка програма – під «Страшний суд» групи «Тигрові лілії», довільна під музику Ніно Рота з фільму «Казанова». Тренер Дмитро Дмитренко.

15-річна Марія Пінчук та 19-річний Микита Погорєлов – переможці чемпіонату України серед юніорів та чемпіонату України серед юнаків та дівчат. 9 місце на етапі  юніорського Гран прі в Кошице. В ритмічному танці блюз під пісню Бет Харт/Джо Бонамасса «Твоє серце чорне,як ніч», свінг у виконанні французької групи Caravan Palace. Довільний танець на музику з рок-опери «Остання ніч Бетховена». Тренери Галина Чурілова, Мар’яна Козлова.

Розклад шостого етапу ЮГП (час київський).

30 вересня

Юніорки, коротка програма

12.00

Пари, коротка програма

16.45

Юніори, коротка програма

18.20

1 жовтня

Танці на льоду, ритм-танець

12.45

Пари, довільна програма

15.20

Юніорки, довільна програма

17.00

2 жовтня

Юніори, довільна програма

12.45

Танці на льоду, довільний танець

16.30

Трансляція – на Youtube-каналі ISU Junior Grand Prix