У рідному місті Анни Хниченкової – Дніпрі організували урочисті проводи відомої фігуристки на Олімпійські ігри у Пхьончхані.

На «Льодовій арені» спортсменці побажали успіху представники міської влади, обласних відділень НОК та  Української федерації фігурного катання на ковзанах. Зокрема,заступник міського голови Олександр Шикуленко зазначив,що місто пишається тим, що спортсменка з Дніпра увійшла до складу олімпійської збірної  України. За його словами, дніпряни стежитимуть за змаганнями фігуристів і вболіватимуть за Анну. «Хороших та легких виступів. Нехай удача буде на твоєму боці», – сказав посадовець, звертаючись до фігуристки.

Спортсменка подякувала за теплі слова, заявивши, що довго йшла до того, щоб виступити на Олімпіаді. «Я щаслива, що цей час настав. Сподіваюся, все вийде, я докладу до цього  максимум зусиль», – сказала учениця В’ячеслава Ткаченка.

Слова підтримки Анні Хниченковій висловила також голова обласного відділення Української федерації фігурного катання на ковзанах Ірина Медіна. 

Вітали спортсменку-олімпійця і юні фігуристи та хокеїсти,які вийшли на лід з національним прапором України та плакатами з написами «Удачі у Пхьончхані», «Аня,ми за тебе горою!».