Українська федерація фігурного катання на ковзанах відправила до Міжнародної спілки ковзанярів (ISU) заявку про внесення до календаря організації на сезон 2020/2021 трьох нових турнірів – LuMi Dance Trophy, Autumn Talents Cup Ukraine та Spring Talents Cup Ukraine.
Відповідне рішення було затверджено на засіданні Президії УФФК.

LuMi Dance Trophy UKR Logo c4d86

Один з означених міжнародних турнірів – LuMi Dance Trophy
зі спортивних танців на льоду успішно дебютував в середині лютого в Одесі. Змагання присвячені пам’яті відомого фахівця ISU Людмили Михайловської, яка зробила великий внесок у розвиток фігурного катання в Україні та світі. В перших стартах меморіалу взяли 17 танцювальних дуетів різних вікових категорій з трьох країн. Спортсмени, тренери та судді відзначили високий організаційний рівень турніру, який проводився в одеському Палаці спорту і став помітною спортивною подією.

Емблема 2 cb68e

Натомість турнір Spring Talents Cup Ukraine лише розпочинає свій змагальний шлях – його дебют відбудеться 26-28 березня 2020 року на сучасній льодовій арені «Термінал» в м. Бровари Київської області. Організатори міжнародних стартів – Федерація фігурного катання на ковзанах м.Києва та дитячо-юнацька спортивна школа «Лідер». Змагання пройдуть у чоловічому та жіночому одиночному катанні, парному катанні на спортивних танцях на льоду у різних вікових групах.