П’ятеро українських спортсменів візьмуть участь у стартовому турнірі юніорської серії Гран прі з фігурного катання сезону 2018/2019, який відбудеться у Братіславі  22-25 серпня.

Нашу країну на цих змаганнях представлятимуть  представники київської та харківської школи фігурного катання. У чоловічому одиночному катанні на лід вийдуть 15-річний харків’янин Михайло Лейба (тренер Юлія Білецька) та 13-річний киянин Кирило Лішенко (тренери Аріна Кузнецова та Дмитро Шкідченко). У жіночому одиночному катанні виступить учениця київського тренера Олександра Артищенка  Анна Ракович, котрій 27 липня виповниться 14 років, а у спортивних танцях на льоду свої програми покаже юний харківський дует Анна Чернявська/Володимир Горовий (тренери Мар’яна Козлова, Галина Чурілова).  Усі фігуристи є дебютантами змагань Гран прі.

Нагадаємо, після турніру  в столиці Словаччини відбудеться ще шість етапів юніорської серії  – в Австрії, Литві, Канаді, Чехії, Словенії та Вірменії. Хто з українських фігуристів візьме у них участь, стане  відомо пізніше. Фінал Гран прі прийме у грудні цього року канадський Ванкувер.