Традиційна церемонія підняття державного прапору України на ХХ111 зимових Олімпійських іграх відбулася в олімпійському селищі Пхьончхану.

Цей символічний захід зібрав на спеціалізованій площі усіх спортсменів та тренерів української збірної. Навіть морозна погода відступила для успішного проведення урочистої церемонії – температура з мінус 20 піднялася до мінус 8 та  визирнуло яскраве сонце, повідомляє  прес-служба Національного олімпійського комітету України.

Українську делегацію привітав мер селища, олімпійський чемпіон і член МОК Ю Син Мін. Для учасників церемонії лунала корейська музика, виконувалися сучасні танці. А наші олімпійці скористалися нагодою приміряти традиційні корейські маски.
На згадку про пам’ятну подію відбувся обмін сувенірами між мером селища та українською делегацією на чолі з президентом НОК Сергієм Бубкою.

Традиційна церемонія підняття державних прапорів – один з найстаріших та найважливіших заходів на Олімпійських іграх. Його проведення передує офіційному відкриттю Ігор і символізує готовність олімпійців країни до участі у змаганнях.