Український дует Олександра Назарова/Максим Нікітін став переможцем міжнародного турніру зі спортивних танців на льоду Pavel Roman Memorial, який завершився в чеському місті Оломоуц.

Ритмічний танець наші фігуристи виграли з мінімальною перевагою –  трохи більше, ніж півбала – над польськими спортсменами Юстиною Плутовською та Джеремі Флеміном. Але у довільному вони не залишили своїм суперникам жодного шансу, відкатавши програму емоційно, на хорошій швидкості та продемонструвавши високу якість виконання елементів. За свій довільний прокат Олександра та Максим отримали 108.53 балів, а за підсумками двох танців – 175.76 балів.

НИКИТИН И НАЗАРОВА 61b02

Плутовська/Флемін залишилися на другому місці – 164.05. Третя позиція у представників Німеччини Аманди Петерсон/Максміліана Пфістерера – 148.04.

Нагадаємо, у нинішньому сезоні Олександра Назарова та Максим Нікітін стали бронзовими призерами двох етапів серії Челленджер – Lombardia Trophy в Італії та Ice Star в Білорусі. Учні харківського тренера Галини Чурілової виграли також міжнародний турнір Mezzaluna Cup в Італії.

У змаганнях в Оломоуці взяли участь ще чотири танцювальні дуети з України, які виступали в різних вікових категоріях. В групі Advanced novice Поліна Вашкевич та Давид Нгуєн посіли четверте місце – 96.07, а Ліка Бондар та Артем Коваль – п’яте – 90.15. В категорії Intermediate novice Ірина Підгайна та Михайло Сандул показали шостий результат– 61.41. Четверте місце серед юніорів посіли наші Анна Чернявська та Олег Муратов – 136.10