Танцюристи Олександра Назарова та Максим Нікітін  інтенсивно  працюють над новими програмами, але доскональної готовності поки що немає.

Про це заявив тренер танцювальної пари Фаб’ян Бурза під час контрольних прокатів програм українських фігуристів у Києві.

«Програми поки що сирі, ритм-танець готовий на відсотків на 40, довільний – на 75. Проте складно було досягти більшого,враховуючи, що ми інтенсивно працювали над ними тільки останні два тижні, коли я приїхав до Харкова. Але працювали недаремно, у підсумку нам все ж було з чим приїхати до Києва», – сказав Бурза.

За його словами, з урахуванням змін до правил взяти участь в контрольних прокатах було «просто необхідно».«Наприклад, сьогодні у технічного спеціаліста виникли питання до першої частини танцю і дует її ще раз повторив. Це абсолютно нормально на даному етапі. Ми тут саме для того, щоб почути думку експертів, подивитися якими рівнями будуть оцінені елементи», – заявив тренер.

Він зазначив, що насправді в ритм-танці ще багато що належить зробити, зокрема, відкоригувати роботу ніг, рук, відшліфувати елементи, а у довільній програмі на першому плані – робота над артистичністю.

Щодо нових програм  своїх нинішніх учнів Бурза повідомив, що ідея використати для ритм-танцю уривки з мюзиклу «Чікаго» належала тепер уже колишньому тренеру Назарової/Нікітіна Ігорю Шпільбанду. «Ідея була Ігоря Шпільбанда, але Олександра та Максим  мало що встигли зробити в плані постановки, перебуваючи в США. Тому основна робота над програмою велася вже тут, в Харкові. Втім, як і над довільним танцем «Вогні великого міста». Хореографом в обох випадках виступав я», – сказав Фаб’ян Бурза.

Як повідомляв наш сайт, провідний танцювальний дует України Олександра Назарова/Максим Нікітін  змушений був припинити співпрацю з американським тренером Ігорем Шпільбандом  з фінансових причин. Наразі дует тренує француз Фаб’ян Бурза, який наприкінці липня приїхав до Харкова.

Сьогодні Назарова/Нікітін  на столичній «Льодовій арені» вперше  представили свій новий ритм-танець.