Український фігурист Федір Куліш  посів 9-е  місце на п’ятому етапі серії Гран прі серед юніорів, який триває в Любляні (Словенія). У підсумку він набрав суму 155.84 балів.  

Довільну програму 16-річний учень Олександра Артищенка відкатав впевненіше та емоційніше, ніж коротку, де він був 11-м. Федір почав виступ з каскаду подвійний аксель+подвійний тулуп, після чого стрибнув потрійний аксель. Наступний каскад – потрійний лутц+ойлер+потрійний сальхов у фігуриста пішов «не за планом» – він зробив одинарний сальхов. Решту стрибків, крім потрійного лутца, де судді зафіксували неясне ребро, Федір виконав на «плюси». Як і в першому виступі, він отримав невисокі рівні на нестрибкових елементах. У довільній програмі наш спортсмен показав восьмий результат – 105.02 балів.

Переможцем етапу став російський спортсмен Ілля Яблоков – 231.99, на другу сходинку п’єдесталу піднявся Арлет Леванді з Естонії – 194.35, третім став 

Меттью Нільсен (США) – 192.38.

Непростим виявився перший іспит на льоду юніорського Гран прі для наших танцюристів Мирослави Ткаченко та Андрія Капрана. Дует дуже старався якнайкраще представити ритмічний танець (блюз та фанк), але не з усіма елементами вдалося впоратися. За свій прокат учні Марії Тумановської-Чайки отримали 39.46 балів і посідають наразі 15-е місце. 

Кращими в ритм-танці були росіяни Василіса Кагановська/Валерій Ангелопол – 66.00. Другими йдуть канадські танцюристи Наталі  Д’Алессандро/Брюс Уеделл – 64.26, на третій позиції американський дует Катаріна Вольфкостін/Джеффрі Чен – 62.99.

З довільною програмою танцювальні дуети виступлять завтра, 25 вересня.