Українська фігуристка Марія Андрійчук посідає 15-е місце після короткої програми на п’ятому етапі юніорської серії Гран прі, що розпочався сьогодні в Любляні (Словенія).

За прокат своєї нової композиції під пісню Бет Харт учениця Вадима Честаховського отримала 43.49 балів. Вона припустилася помилки під час виконання каскаду потрійний лутц+потрійний тулуп, не докрутивши другий стрибок, та впала з потрійного фліпа. 

Лідирує у змаганнях юніорок Аделія Петросян (Росія) – 70.86. Лише три сотих бала їй програє кореянка Кім Мін Ча – 70.83. На третьому місці американка Ліндсі Торнгрен – 70.24.

В одиночному катанні юніорів наш Федір Куліш з результатом 50.82 йде 11-м. Учень Олександра Артищенка на початку програми, хоча й з помаркою, стрибнув потрійний аксель, але не зміг виконати обов’язковий каскад потрійний лутц+потрійний тулуп. Потрійний фліп Федір виконав на «плюси». 

Виграв коротку програму росіянин Ілля Яблоков – 78.89, на другому місці Ча Єн Хен з Кореї – 67.33,третя позиція у Меттью Нільсена (США) – 65.80.

Юніори виступлять з довільною програмою 24 вересня, а юніорки – 25 вересня.

Завтра розпочинають боротьбу танцювальні дуети, які виконають ритмічний танець. Україну представляють Мирослава Ткаченко/Андрій Капран.