На переможній ноті завершив український фігурист Іван Шмуратко змагання одиночників у рамках традиційного міжнародного турніру Santa Claus Cup, що триває у столиці Угорщини.

Виступаючи в юніорській категорії, 15-річний українець набрав загалом 173.83 балів і залишив позаду усіх своїх суперників.

Шмуратко лідирував після виконання короткої програми (60.49), але довільну завершив на другому місці, програвши   Денісу Гурджи (Німеччина). За своє «Колесо фортуни» Іван отримав 113.34 бали. Його технічна оцінка склала 52.08, а компоненти судді оцінили вище, ніж у Гурджи – 61.26. За підсумками двох програм учень Марини  Амірханової зберіг першість і піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу.

Зазначимо, що на змаганнях в Будапешті Іван Шмуратко перевершив усі свої результати, які він показував на попередніх турнірах як у короткій, так і у довільній програмах.

Друге місце у загальному заліку посів Деніс Гурджи – 172.39, третє – чех Даніель Мражек – 158.38.У суботу у боротьбу за нагороди турніру вступають танцювальні дуети.