Казкові персонажі ожили і поселилися на території сніжного Буковелю. Nikolas city – таку назву має зведене тут казкове містечко, де відбуваються захоплюючі події фільму-фентезі «Тільки Диво». Історію про сімейні цінності,кохання та різдвяні свята з їх чудесами знімає відома кінокомпанія Kazka production, партнером якої стала Українська федерація фігурного катання (УФФК). Режисер та продюсер фільму Олена Каретник.

За сюжетом, юнак Северин та його сестра Аніка задля порятунку хворого батька долають низку випробувань та потрапляють у вир пригод. Події розгортаються у Малий Льодовиковий період, в переддень свята Миколая, коли у світі трапляються дивовижні чудеса…

Спеціально для зйомок і побудовано казкове містечко Nikolas city, яке дуже схоже на справжнє – у 20 будиночках  функціонують,зокрема, магазини одягу, сироварня,продуктові лавки рибна лавка тощо. Тут створено також штучне озеро-ковзанку, а керує містечком бургомістр.

У кінокомпанії  повідомили ще низку цікавих фактів. Так, над  стрічкою працюють понад шість сотень фахівців, серед них — більш як 200 акторів та професійні фігуристи. У зйомках задіяні десятки тварин, які літатимуть та розмовлятимуть. Півтисячі казкових костюмів, із них — 300 ручної роботи — спеціально для героїв фільму створила українська дизайнерка Айна Гассе. А над спецефектами працює відома у світі українсько-американська компанія Gloria FX.

Прокат фільму «Тільки Диво» запланований в Україні, США, Канаді та європейських країнах. Триватиме масштабне костюмоване фентезі 110 хвилин

Як зазначила один з керівників УФФК, голова опікунської ради Ганна Турчинова, яка знімається у фільмі у ролі мами хлопчика Льюїса (тата грає тренер Олександр Бєлов), у зйомках бере участь ціла низка українських фігуристів. Це танцювальні дуети Марія Голубцова/Кирило Бєлобров, Марія та Михайло Носовицькі, Каріна Кальян/Микита Сосненко, Еліс Рогатнік/Єгор Баршак, а також балет на льоду «Айсберг» з Дніпра. Хореографом-постановником є відомий український тренер Марія Тумановська-Чайка.

«Ця світла, різдвяна картина має вийти на екрани на початку наступного року. Впевнена, вона подарує глядачам багато тепла, віри та позитивних емоцій. Приємно, що у цьому дивовижному дійстві беруть участь й наші фігуристи», – заявила Ганна Турчинова.