Сімейний фільм-фентезі “Тільки Диво” режисера Олени Каретник, в якому взяли участь також українські фігуристи,  отримав нагороду міжнародного кінофестивалю для дітей та юнацтва «WonderFest» в Бухаресті (Румунія).

Про це повідомляє Державне агентство України з питань кіно.

«Професійне журі у складі режисерів та акторів із Бельгії, Македонії, Ізраїлю, Болгарії та Румунії нагородило українську кінокартину за найкраще візуальне рішення та операторську роботу, відзначивши режисера Олену Каретник та оператора Дмитра Саніна», – зазначили в Держкіно.

Повнометражний фільм, створений компанією «Казка Продакшн», – це історія про юнака Северина та його сестру Аніку, які задля порятунку хворого батька  долають низку випробувань  та потрапляють у вир пригод. Над стрічкою працювали понад шість сотень фахівців, серед яких – українські фігуристи Марія Голубцова та Кіріл Бєлобров, Марія та Михайло Носовицькі, Каріна Кальян та Нікіта Сосненко, Еліс Рогатнік та Єгор Баршак, тренер спортсменів Марія Тумановська-Чайка. У фільмі знялася також віце-президент Української федерації фігурного катання  Ганна Турчинова.

Як повідомлялося раніше, в листопаді минулого року стрічка «Тільки диво» отримала нагороду міжнародного фестивалю кіно для дітей та юнацтва «Ролан», який відбувся у Вірменії. Український фільм було відзначено спеціальним  призом журі «За утвердження християнських ідеалів та сімейних цінностей».

ДИВО 2 079d7
ДИВО 3 837ae