Наймолодша українська спортивна пара Вікторія Бичкова/Іван Хобта у нинішньому сезоні активно виступає в міжнародних змаганнях, «набираючи обертів» з кожним стартом. Нещодавно фігуристи взяли участь у турнірі Ice Star в Мінську, а зараз готуються до Volvo Open Cup, що відбудеться 5-10 листопада в столиці Латвії. Щоправда,змагатися вони будуть лише з одним спортивним дуетом, російським, але для учнів Філіпа Залевського наразі важливо «показати себе» на міжнародному рівні та відпрацювати елементи.

Перед Ригою спортсмени перевірили свою готовність до стартів на чемпіонаті Києва, добре виконавши свої програми.

Залевский 6d011«Вікторія та Іван цілком успішно розпочали сезон і заслужили мою позитивну оцінку», – сказав у коментарі нашому сайту Філіп Залевський. За його словами, пара радує, передусім, стабільністю виступів.

«Наразі ми катаємо програми по Advanced Novice, тому технічний контент дещо спрощений і спортсменам трохи легше», – зазначив тренер. Він пояснив, що в минулому сезоні його учні уже виступали в юніорському форматі і незабаром продовжать це робити. А повернення до молодшої категорії обумовлено участю в міжнародних змаганнях.

«На міжнародні турніри 12-річна Вікторія та 16-річний Іван можуть заявлятися поки що лише в категорії Advanced Novice, у якій виступлять і в Ризі. Тому ми вирішили не зіскакувати наразі на юніорські програми, відкатати Volvo як нам і належить за правилами, а вже після цього перейти на юніорський варіант і готуватися у цьому статусі до чемпіонату України серед юнаків та дівчат. Робота буде інтенсивною, оскільки від турніру в Ризі до чемпіонату в Одесі  – лише два тижні», – розповів Філіп Залевський.

На запитання щодо технічного прогресу пари, тренер повідомив, що зараз фігуристи працюють над тим, щоб стабілізувати елементи як в програмах по Advanced Novice, так і юніорським. «Зокрема, ми зробили підйом – ласо-аксель для майстерського варіанту,продовжуємо працювати над потрійним підкрутом. Іноді виходить добре, іноді – гірше, але все ж рухаємося в бік покращення», – заявив Філіп Залевський.