14-річна харків’янка Таїсія Спесивцева стала переможницею розіграшу Кубка України з фігурного катання в особистому заліку серед жінок.


Учениця Сергія Баранова та Віталія Єгорова посідала друге місце після виконання короткої програми, у якій не впоралася з потрійним тулупом. Цей стрибок не піддався фігуристці і в довільній програмі, але загалом вона технічно «переграла» свою суперницю – Марію Андрійчук з Білої Церкви, добре виконавши, зокрема, каскад потрійний сальхов+ойлер+подвійний сальхов.

Водночас Марія, котра впевнено лідирувала після першого виступу, отримала від суддів «мінуси» на всіх стрибках, крім подвійного акселя.


Довільну програму Таїсія Спесивцева завершила з результатом 85.89, а за сумою двох виступів набрала 130.71 балів. Марія Андрійчук посіла друге місце як у довільній програмі – 79.44, так і в загальному заліку – 128.87. На третє місце у довільній програмі вийшла Ніколь Найда з Харкова – 74.59, вона зберегла цю позицію і в підсумку – 108.40.


У парному катанні в нещодавно створеної пари з Дніпра Софії Голіченко та Артема Даренського суперників не було. Учні Лілії Батутіної відкатали коротку програму з результатом 41.34.
У спортивних танцях на льоду очікувано захопили лідерство харків’яни Олександра Назарова/Максим Нікітін. Вони були найсильнішими в ритмічному танці – 72.79.


Слідом йдуть також харківські танцюристи Дар’я Попова/Володимир Бєліков – 66.40, а на третій позиції київський дует Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров – 64.63


Завтра, 17 вересня визначаться переможці в чоловічому одиночному катанні, парному катанні та спортивних танцях.
Пропонуємо фоторепортаж другого дня змагань.