Останній день чемпіонату України серед юнаків та дівчат в Одесі пройшов під знаком домінування харківських танцювальних дуетів, які вибороли п’ять нагород з шести.

У змаганнях юніорів «харківським» був увесь п’єдестал пошани. Переможцями стали Анна Чернявська та Олег Муратов. Цей нещодавно створений дует з кожним стартом демонструє все впевненіше та якісніше катання. На одеському льоду фігуристи виграли ритмічний танець – 57.84  і з таким же настроєм на перемогу відкатали довільний – 84.99. Чемпіонська сума балів склала 142.83.  Друге місце посіли Анастасія Саммел/Микита Погорєлов – 135.93, а бронзові нагороди – у Софії Лизогуб/Данила Єфременка – 123.43. Варто зазначити, що усі три дуети тренуються у відомих фахівців Галини Чурілової та Мар’яни Козлової.

Не менше глядацької уваги, ніж призери, отримав і танцювальний дует, який посів четверте місце – Єлизавета Крапівная/Єгор Баршак (114.44). Для учнів київського тренера Марії Тумановської-Чайки це був дебютний виступ на національному рівні – раніше фігуристи виступали з іншими партнерами,зокрема, Єгор Баршак в дуеті з Еліс Рогатнік представляв Ізраїль. В Одесі новостворена пара успішно «показала себе», продемонструвавши цікаві програми та чималий потенціал.

В категорії Advanced Novice харків’ян обійшли вихованці одеської школи фігурного катання – Ліка Бондар та Артем Коваль. Перевага цих танцюристів була очевидною – в усіх трьох прокатах вони були першими. Загалом Ліка та Артем набрали 121.81 балів і зійшли на найвищу сходинку п’єдесталу. Срібними та бронзовими призерами стали харківські дуети – відповідно Марія Пінчук/Олексій Щуров – 112.34 та Поліна Вашкевич/Давид Нгуєн – 109.97.