Один з провідних  українських  танцювальних  дуетів Дар’я Попова/Володимир Бєліков після  літнього відпочинку продовжує підготовку до нового сезону у рідному Харкові. Чемпіони України серед юніорів  розпочали тренування  ще у червні, вийшовши на лід з новими силами, ідеями та планами.

«Ми тренуємося  з середини минулого місяця. Щодня маємо три години льоду, а точніше, по півтори години двічі на день. Крім того, з дуетом працюють  профільні фахівці – з акробатики, хореографії, бальних танців», – розповіла тренер фігуристів Галина Чурілова в короткому інтерв’ю нашому сайту. 

-Галино Володимирівно, якими будуть нові програми Ваших  учнів?

-Довільний танець поставлений у ліричному ключі. Це кардинально нова робота і, сподіваюся,  Дар’я та Володимир саме так її й представлять.  Щодо музики, образів  та деталей постановки зараз говорити не хотілося б, вважаю за краще зберегти інтригу до початку сезону.

– Для ритм-танцю у майбутньому сезоні обрано танго, яке має багато стилів та видів. На якому зупинилися Ви?

-Скажу так: не на класичному. Оскільки фігуристам дозволено використовувати найрізноманітніші варіації цієї тематики, то ми  шукали інші рішення.  У підсумку було знайдено варіант, який надзвичайно підходить  Дар’ї та Володимиру. Мені він дуже подобається. Спортсменам, звісно, також, оскільки без них ми жодних рішень не приймаємо.

-Програми уже поставлені?

-Так.  Наразі йде їх відпрацювання, дует уже навіть прокати робить. Ступінь готовності на цей час, так би мовити, літня. Зазначу,що нинішня підготовка до сезону має свої особливості, пов’язані з  численними змінами до правил,ухваленими на нещодавньому Конгресі ISU.  Фігуристам доводиться вивчати багато нових елементів, освоювати, зокрема, складні виходи з підтримок,обертання тощо. Формується новий позитивний погляд на ті елементи,які «плюсуватимуться» за системою -5+5…Як з усіма новаціями впораються  танцювальні  пари, буде видно уже на перших змаганнях сезону.