Майже 200 фігуристів різних вікових груп взяли участь у другому етапі Всеукраїнських змагань юних фігуристів, юнаків та дівчат, який завершився в Харкові. 

Упродовж трьох днів представники практично всіх українських центрів фігурного катання не лише виборювали нагороди турніру, але й прагнули зміцнити свої позиції на довгому шляху до фіналу. Змагання відбувалися у старшій, середній та молодшій вікових категоріях, а відтак на п’єдестал зійшла рекордна кількість чемпіонів та призерів – 45! 

Виступи багатьох з них відзначилися цікавими постановками програм, намаганням юних спортсменів ускладнити свій технічний багаж та показати прогрес у катанні. Зокрема, потрійні стрибки у своєму арсеналі продемонстрували всі три призерки в групі дівчат 2007-2008 років народження – Катерина Пархоменко (Харків), Софія Римшина (Дніпро) та Софія Шашунькова (Харків). В групі хлопців 2008-2009 років народження відзначився харків’янин Єгор Курцев, який успішно впорався з обома програмами, а в довільній на «плюси» виконав потрійний сальхов, потрійний тулуп, каскад подвійний аксель+подвійний ріттбергер, заробивши ще й бонуси у вигляді додаткового балу за елемент.

З усіма результатами змагань можна ознайомитися на офіційному сайті Української  федерації фігурного катання на ковзанах за посиланням https://ufsf.com.ua/protolkol/SEZON_2020-2021/2_etap_KHR_01_12/index.htm

Наступний, третій раунд  Всеукраїнських змагань юних фігуристів, юнаків та дівчат планується провести в Богуславі Київської області 21-24 грудня. Загалом відбудеться шість етапів цих масових стартів. Їх переможці та призери будуть названі після фінального турніру в Києві 21-24 квітня.