Став відомим склад збірної України на п’ятий етап юніорської серії Гран прі, який відбудеться в чеському місті Острава 26-29 вересня.

До змагань в одиночному катанні серед юніорів готуються Кирило Лішенко (тренери Дмитро Шкідченко та Аріна Кузнєцова), серед юніорок – Марина Жданович (тренер Марина Амірханова). У спортивних танцях на льоду в Остраві виступлять учні Марії Тумановської-Чайки Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров, у парному катанні – учні Лілії Батутіної Софія Нестерова/Артем Даренський.

У складі команди один дебютант ЮГП – 14-річна Марина Жданович. Решта фігуристів уже має досвід виступів у міжнародних змаганнях юніорського рівня. Зокрема, 13-річний Кирило Лішенко вперше взяв участь в турнірі першого етапу Гран прі в Братіславі, де посів 19-е місце.

Нагадаємо, що завтра, 30 серпня, в австрійському Лінці розпочинається другий етап юніорської серії Гран прі. Україну представлять одиночник Михайло Рудковський, якого тренує Олександр Артищенко, та спортивна пара Софія Нестерова/Артем Даренський.