Хто з юних фігуристів найближчим часом може постукати у двері національної збірної, хто з них демонструє явний прогрес у своєму катанні та здатен на приємні сюрпризи на міжнародних змаганнях – у ці та інші питання незмінно вносить ясність чемпіонат України серед юнаків та дівчат.

ВАШКЕВИЧ 783c3

Цього року змагання, які дозволяють фахівцям побачити повну картину підготовки молодшого покоління фігуристів та за необхідності внести до неї корективи, приймає Одеса.

З 20 листопада упродовж чотирьох днів на льоду одеського Палацу спорту змагатимуться понад сто спортсменів різних вікових груп. Серед них є й ті, кого ми добре знаємо по міжнародних стартах. Це, зокрема, одиночники Кирило Лішенко з Києва, Гліб Смотров з Білої Церкви, Марина Жданович з Києва, Ксенія Клименко з Харкова, танцювальні дуети Ліка Бондар/Артем Коваль з Одеси, харків’яни Поліна Вашкевич/Давид Нгуєн  та інші. Загалом наразі в заявках на участь у змаганнях  51 фігуристка, 16 фігуристів, 23 танцювальні дуети. Дві спортивні пари – Вікторія Бичкова/Іван Хобта та Катерина Дзицюк/Іван Павлов виступлять поза конкурсом.

Своєрідною прелюдією до чемпіонату України серед юнаків та дівчат стали відкриті змагання Одеської області, які нині тривають в обласному центрі. В них беруть участь представники Києва, Харкова, Дніпра, Кривого Рогу, Донецька. Фігуристи змагаються в різних вікових групах в одиночному катанні та спортивних танцях на льоду. Всі переможці та призери стануть відомі 20 листопада.