Організатори чемпіонату світу з фігурного катання в Стокгольмі готують яскраву церемонію відкриття, яка відбудеться увечері 24 березня в льодовому палаці Ericsson GlobeArena. 

Як повідомляється в прес-релізі Оргкомітету, чемпіонат відкриє кронпринцеса Швеції Вікторія. Шоу, створене під керівництвом відомого хореографа Албіна Будре, транслюватиметься наживо. 

«Це буде приголомшлива церемонія. У нас фантастична команда, яка багато працювала для того, щоб подарувати незабутні враження. Участь кронпринцеси Вікторії – величезна честь», – каже Будре.

Шоу складається з чотирьох окремих спектаклів, у кожного з них  – своя тема. В першому закликається кинути виклик страхам і ніколи не здаватися. В другому номері дві фігуристки потрапляють у світ мрій, наповнений любов’ю, третя тема присвячена суспільству, а завершить церемонію великий рок-номер з побажанням удачі учасникам чемпіонату. 

Нагадаємо, чемпіонат світу з фігурного катання сезону 2020/2021 відбудеться 22-28 березня в столиці Швеції. Він матиме кваліфікаційний статус – у ході змагань буде розіграно квоти на Олімпіаду-2022 в Пекіні. 

В чемпіонаті візьмуть участь шестеро українських фігуристів – одиночники Іван Шмуратко та Анастасія Архіпова, танцювальний дует Олександра Назарова/Максим Нікітін, спортивна пара Софія Голіченко/Артем Даренський.