Чемпіонат світу з фігурного катання, який мав відбутися в Монреалі 16-22 березня, скасовано через загрозу поширення коронавірусу.

Про це повідомляється у заяві Міжнародної спілки ковзанярів (ISU), розміщеній на офіційному сайті організації.

 «У зв’язку з невизначеністю, пов’язаною з поширенням вірусу COVID-19, сьогодні було поінформовано урядом Квебека про рішення скасувати чемпіонат світу з фігурного катання-2020. Турнір планувалося провести з 16 по 22 березня 2020 року в Монреалі.

ISU та Skate Canada уважно стежили за поширенням вірусу і повністю поважають важке рішення, прийняте сьогодні. Як і влада, ISU та Skate Canada піклуються про здоров’я та безпеку спортсменів, тренерів, офіційних осіб, волонтерів та глядачів. Таким чином, ISU не може провести чемпіонат світу з фігурного катання 2020 року у заплановані терміни. ISU дякує Skate Canada і всім партнерам, які брали участь у підготовці заходу, за співпрацю на критичному етапі моніторингу, що передував прийняттю цього рішення», – йдеться у заяві.

У документі також зазначається, що упродовж найближчих тижнів ISU спільно з усіма зацікавленими сторонами оцінить, чи можливе проведення чемпіонату світу з фігурного катання 2020 року наприкінці року, але в будь-якому разі не раніше жовтня.

“ISU шкодує, що найважливіша подія сезону з фігурного катання не може бути проведена відповідно до плану, але бере до уваги те, що безпека та благополуччя всіх учасників мають першочергове значення. Сподіваємося, що члени ISU, фігуристи та вболівальники зрозуміють це рішення», – наголошується в заяві.