Чемпіонат світу з фігурного катання сезону 2020/2021 відбудеться у заплановані терміни – 22-28 березня в Стокгольмі. 

Відповідне рішення ухвалила Рада Міжнародної спілки ковзанярів (ISU) під час онлайн-засідання 28 січня, інформує прес-служба ISU.

«Чемпіонат світу з фігурного катання, як і заплановано, відбудеться в Стокгольмі, Швеція, 22-28 березня 2021 року. Оскільки ці чемпіонати ( йдеться також про чемпіонати світу з шорт-треку та ковзанярського спорту-ред.) є кваліфікаційними змаганнями для зимових Олімпійських ігор 2022 року в Пекіні, Рада розгляне статус олімпійської кваліфікації на своєму наступному засіданні. Залежно від фактичних заявок, отриманих до 1 березня 2021 року, Рада оцінюватиме можливість змін в системі олімпійської кваліфікації», – зазначається у повідомленні.  

Нагадаємо, чемпіонат світу-2020 в Монреалі було скасовано через пандемію коронавірусу. У зв’язку з цим квоти для участі у ЧС-2021 було визначено за підсумками чемпіонату світу 2019 року. Відтак Україна має чотири квоти – по одній в кожній дисципліні, але необхідний технічний мінімум наразі є лише в спортивних танцях на льоду та чоловічому одиночному катанні.