Організатори чемпіонату світу з фігурного катання шукають варіант проведення змагань, які мають відбутися 24-28 березня 2021 року в Стокгольмі.

«Ми тісно співпрацюємо з ISU, щоб розробити план проведення чемпіонату, приділяючи особливу увагу здоров’ю учасників. Уважно вивчаємо також досвід інших країн в організації спортивних заходів», – сказав член Оргкомітету ЧС-2021 Пітер Левін http://skatesweden.se/nyheter/stockholm-2021-ett-annorlunda-vm-2/.

За його словами, з огляду на пандемію Стокгольм має намір провести чемпіонат «по-іншому» і з цього питання наразі тривають інтенсивні консультації.

«Здоров’я учасників – наш головний пріоритет. Ми працюємо над тим, щоб забезпечити безпечну організацію змагань, але ще не вирішено, яким чином це буде зроблено»,- заявив він.

Щодо присутності глядачів Пітер Левін зазначив, що в даному питанні поки що «залишається невпевненість». Водночас організатори думають над створенням цифрових рішень, які дозволять шанувальникам фігурного катання наблизитися до подій на льоду.